Nature

BAĞLANTILI İŞİTME
HİÇ BU KADAR İYİ OLMAMIŞTI

WIDEX BEYOND™ - EN İYİLERİN DÜNYASINI SUNAR

Widex işitme cihazları zaten en iyi sesi sunmakta. Artık, çevrenize bağlı kalmanın da en iyi yollarını sunuyor.

Yeni WIDEX BEYOND™ iPhone'a özel işitme cihazlarının en iyi sesine sahip. Bluetooth, DEX iletişim cihazları ve Telecoil üzerinden sunulan bağlantı imkanlarıyla, hayatın sesi hiç bu kadar güzel duyulmamıştı.

Kullanıcıların şimdiden BEYOND'u benzerlerinden çok daha iyi olarak nitelemelerine çok az şaşırdık.

AYRINTILARA DOĞRU KAYDIRIN

BEYOND, iPhone'a özel üretilen işitme cihazları içinde, telefon uygulamasında bilindik "kaydırma" özelliğini kullanan tek işitme cihazıdır. Sezgisel komutlar ve farklı ekranlar arasında, hem hızlı hem de kolay erişim ve geçişler sağlar. Bu sayede, işitme cihazı ayarlarınızı uyarlama ve harika ses kalitesine erişim sağlar.

BEYOND™ İLE SINIRSIZLIĞI DENEYİMLEYİN

Şimdi deneyin

HATTA KALIN

BEYOND işitme cihazınızı yönetmek kolaydan da öte – sesi ayarlamak veya kapatmak bir parmak hareketine bakar. BEYOND'un pil ömrü ise olağanüstüdür, daha az güç sarfederek bağlantı imkanını sunar. Rahat olun - pil seviye göstergesi sayesinde, beklenmedik anlarda kötü sürprizlerle karşılaşma şansınız da yoktur.

Widex Beyond'a yaklaşın – dünyanın en iyi sesine sahip, iPhone'a özel yeni bir işitme cihazı. Bluetooth ve Telecoil ile bağlanmanın çeşitliliğini tecrübe edin ve uygulamayı indirin.

Şimdi deneyin

BEYOND, size bağlı kalmanın farklı yollarını aynı anda sunabilen tek işitme cihazıdır. TRI-LINK™ teknolojisi ile, imkanlar sonsuzdur. DEX iletişim çözümleriyle, sadece iPhone'unuza değil, telecoil, telefon, televizyon ve daha fazlasına bağlanabilirsiniz. Mekan ve aktivite farketmeksizin, daima bağlı kalırsınız.

GENEL MERKEZ
ATAŞEHİR ŞUBE ve TEKNİK SERVİS

Barbaros Mah. Halk Cad. No.37/1
34746 Ataşehir / ISTANBUL

Tel. 0216 210 0500 / Faks 0216 210 0515
widex@widex-tr.com

TAKSİM SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ
Gümüşsuyu, İnönü Cad. No.12 
34426 Beyoğlu / İSTANBUL 
Tel. 0212 244 5872 / Faks 0212 243 6221

İLETİŞİM

Sormak ve iletmek istedikleriniz için lüften bizimle irtibata geçinİletİşİm

Ülke/Bölge Seç