EVOKE™ UYGULAMASI

GERÇEKTEN AKILLI İŞİTME CİHAZI UYGULAMASI, KONTROLÜ SİZE DEVREDER
WIDEX EVOKE™ kullanırken işitme cihazı uygulaması çalıştırma seçeneğiniz bulunur, böylece bulunduğunuz ortam ne olursa olsun tüm kontrol size devredilir. İşitme cihazınıza hassas ayar yapmak hiç bu denli kolay olmamıştı.

İŞİTMENİN TÜMÜYLE
YENİ YOLU

Ses Algısını Öğrenme özelliğini kullanarak her ses ortamı için tercih ettiğiniz işitme programını oluşturabilirsiniz.

EVOKE uygulamasının sunduğu iki ses profilini dinleyin ve hangisi daha iyi ise onu seçin: A veya B. Bu işlemi ne kadar çok yaparsanız, tercih ettiğiniz ses deneyimi o kadar kişiselleşir.


NASIL İŞİTMEK İSTEDİĞİNİZİ ÖĞRENİR

Sizin ses tercihlerinizi anonim girdi olarak kullanıyoruz ve dünya genelindeki tüm diğer EVOKE kullanıcılarının tercih verileriyle birleştiriyoruz.

Bu bulut tabanlı veriler, Widex’in benzersiz Ses Algısı Teknolojisinin itici gücüdür ve bize işitmenizi geliştirme olanağı sunar. EVOKE sürekli öğrenir. Bu nedenle hem kendinize yardım edersiniz, hem de başkaları size yardım eder.

İŞİTMENİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Nasıl işitmek istediğinizi EVOKE'a öğrettiğinizde, kullanması kolay işitme cihazı uygulaması, yapay öğrenme işlevini kullanarak sizi daha iyi ve daha kişisel işitme deneyimine yöneltir.

Ses Algısını Öğrenme özelliği, birkaç dokunmayla çok sayıda ses parametresini kolayca ayarlar. Sonuç olarak, teknoloji ile aranız ister iyi olsun ister olmasın, gereksinim duyduğunuz sesi elde edersiniz.

KENDİ
SES PROGRAMLARINIZI OLUŞTURUN

Nasıl işiteceğinize katkıda bulunmak ister misiniz? EVOKE'un içerdiği standart ses programlarına ek olarak kendi kişisel programlarınızı oluşturabiir ve her birine özel bir resim atayabilirsiniz.

Örneğin işyeriniz veya sevdiğiniz restoran için program oluşturabilirsiniz. Veya değer verdiğiniz bir kişi için özel bir program oluşturabilirsiniz. Karar sizin!

TÜM TEMEL İŞLEVLER DE
AKILLI

Endişelenmeyin, küçük fakat önemli ayrıntıları unutmadık:

- İki EVOKE işitme cihazının ses seviyelerini ayrı ayrı ayarlamak için işitme cihazı uygulamasını kullanabilirsiniz

- İşitmek istediğiniz yönü seçin

- Mekan bazında işitme cihazı programlarını otomatik çalışmaya ayarlayın


İşitme uzmanınız, gereksinim duyduğunuz programları seçmenize yardım edebilir ve sonrasında bunları istediğiniz gibi ayarlayabilirsini.

TONELINK UYGULAMASI

TONELINK uygulaması, EVOKE'un tüm modelleri ile kullanılabilir.

TONELINK uygulaması, programları değiştirmek gibi temel işlevleri, EVOKE uygulaması ise, işitmeyi kişiselleştirmeniz için size rehberlik eden Ses Algısını Öğrenme özelliğini de içerir. EVOKE uygulaması sadece EVOKE F2 modeli içindir. 

GENEL MERKEZ
ATAŞEHİR ŞUBE ve TEKNİK SERVİS

Barbaros Mah. Halk Cad. No.37/1
34746 Ataşehir / ISTANBUL

Tel. 0216 210 0500 / Faks 0216 210 0515
widex@widex-tr.com

TAKSİM SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ
Gümüşsuyu, İnönü Cad. No.12 
34426 Beyoğlu / İSTANBUL 
Tel. 0212 244 5872 / Faks 0212 243 6221

İLETİŞİM

Sormak ve iletmek istedikleriniz için lüften bizimle irtibata geçinİletİşİm

Ülke/Bölge Seç