SCOLA -SİZİN * FM SİSTEMİNİZ*

SCOLA siz ve iletişime geçmek istediğiniz insanlar arasında bir köprü oluşturur. Okulda kullanım için idealdir.

SCOLA Nedir?

Scola FM okullar için üretilmiş bir işitme sistemidir. Scola FM ile işitme kaybı yaşayan öğrenciler zayıf akustikli gürültülü ortamlarda bile dersleri dinlemeye devam edebilirler.  
SCOLA ürünleri
SCOLA FM bir radio vericisi ve alıcısı içerir. FM alıcısı – SCOLA FLEXolarak da bilinir- verici öğretmene yakın yerde konumlandırılırken öğrencinin işitme cihazına bağlanır.

Widex okullar için çok çeşitli FM alıcıları sunmaktadır. SCOLA BUDDY bir boyun kordonu ile öğretmenin boynuna takılır ve SCOLA TEACH ise masaya yada bele yerleştirilir.

SCOLA TEACH isterseniz birçok öğretmenin sırayla konuştuğu durumlarda çok etkili olan TEAM TEACHING özelliği ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu özellik SCOLA TALK gibi ekstra verici özelliği sağlar. Eğer farklı sınıflarda ders gören işitme kaybı bulunan öğrencileriniz varsa, hoparlör kanalını otomatik ayarlayan SCOLA CLASSMATE ‘I öneririz.

SCOLA FM ÖĞRENCİLER

Işitme kaybı bir öğrenci ile öğretmenin aralarındaki iletişimi asla engellememeli. Kablosuz işitme cihazı aksesuarları ailesi SCOLA FM ile, genç ve yaşlı tüm öğrenciler sınıfta söylenen herşeyi duyabilirler.
GENEL MERKEZ
ATAŞEHİR ŞUBE ve TEKNİK SERVİS

Barbaros Mah. Halk Cad. No.37/1
34746 Ataşehir / ISTANBUL

Tel. 0216 210 0500 / Faks 0216 210 0515
widex@widex-tr.com

TAKSİM SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ
Gümüşsuyu, İnönü Cad. No.12 
34426 Beyoğlu / İSTANBUL 
Tel. 0212 244 5872 / Faks 0212 243 6221

İLETİŞİM

Sormak ve iletmek istedikleriniz için lüften bizimle irtibata geçinİletİşİm

Ülke/Bölge Seç