İŞİTME CİHAZINIZ İÇİN HARİKA TV SESİ

WIDEX TV PLAY™ işitme cihazlarınızla harikulade bir TV sesi aktarımı sağlar. TV PLAY kolay kurulur, doğrudan kulağınıza stereo ses aktarımı yapar ve olağanüstü ses kalitesine sahip ödüllü bir tasarıma sahiptir. Siz sadece çalıştırın ve keyfini sürün.

Bizimle iletişime geçin

TELEVİZYONDAKİ ÖNEMLİ ANLAR
EN İYİ SESİ HAKEDER

Televizyonda ister haberleri izleyin, ister film seyredin, TV PLAY televizyonun sesini daha iy duymanızı sağlar.

TV PLAY istediğinizi seyrederken, seyrettiğinizi işitme cihazınızdan duymanızı sağlar. TV PLAY, patent başvurusunda bulunduğumuz, ikili anten teknolojisiyle maksimum aktarım istikrarı sağlar ve siz de TV'deki hiç bir anı kaçırmazsınız.

Bizimle iletişime geçin

DİLEDİĞİNİZ GİBİ DİNLEYİN

TV sesi dışındaki tüm sesleri iptal ederek sadece seyrettiğiniz programa odaklanmak veya televizyon seyrederken sohbet etmek mi istiyorsunuz? Karar sizin.

Kullanması kolay uygulama sayesinde televizyonun sesi ile çevredeki sesler ve konuşmalar arasında denge kurabilirsiniz, ya da sadece TV'nin sesini dinleyebilirsiniz. İstediğinizi seçme özgürlüğünüz var.

TV PLAY cihazı, zarif tasarımıyla Red Dot ödülüne layık görülmüştür.

ÖDÜL KAZANAN TASARIM
VE KOLAY KURULUM

TV PLAY’in ödüllü tasarımı, hem odanızın estetiğine katkıda bulunur hem de gözünüze hoş görünür. TV PLAY minimalistik ve zarif tasarımıyla modern evlere ve yaşam tarzlarına yakışır.

Bu cihazı görünür bir yere de koyabilirsiniz, görünmemesi için televizyonun arkasına da sabitleyebilirsiniz. Tasarımından daha güzel bir şey varsa o da kullanım kolaylığıdır: 1, 2, 3 ve her şey hazır.

AKILLI CEP TELEFONUYLA DUYDUKLARINIZI KONTROL EDİN

EVOKE uygulamasını kullanarak televizyonun ve işitme cihazınızın sesini birbirinden bağımsız ayarlayabilirsiniz.

Televizyonun sesi ile çevredeki sesler ve konuşmalar arasındaki dengeyi seçebilirsiniz. Böylece çevrenizdeki insanlarla etkileşime devam edebilir ve hiç bir önemli anı kaçırmazsınız.

GENEL MERKEZ
ATAŞEHİR ŞUBE ve TEKNİK SERVİS

Barbaros Mah. Halk Cad. No.37/1
34746 Ataşehir / İSTANBUL

Tel. 0216 210 0500 / Faks 0216 210 0515
widex@widex-tr.com

İLETİŞİM

Sormak ve iletmek istedikleriniz için lüften bizimle irtibata geçinİletİşİm

Ülke/Bölge Seç