HER İKİ TARAFTANDuyun

WIDEX CROS tek taraflı işitme kaybı olan hastalar için kullanılır.

WIDEX CROS İŞİTME CİHAZINDAN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Eğer tek kulağınızda işitme kaybı varsa ve diğer kulağınız normal işitiyorsa Widex Cros sizin için uygundur. Cros işitme çözümü aynı zamanda işiten kulağınızla eşleştirilerekte kullanılabilir. Bu teknoloji BİCROS çözümleri olarakta bilinir.
Tek kulağınızda sağırlık ve diğerinde normal işitme yetisine sahipseniz,
Tek kulağınızda sağırlık ve diğer kulağınızda işitme kaybı varsa,

EKOSUZ MÜKEMMEL SES

Bozulmasız ve ekosuz super ses kalitesi ile WIDEX CROS konuşmaları duymak için mükemmel bir seçim. Kablosuz olarak işitme kaybı olan kulaktan diğerine ses aktararak kafa gölge efektini azaltır ki bu da zarar veren efektlerin azaltılması demektir. Ayrıca, gayet şık bir görünüme de sahip.

GELİŞTİRİLMİŞ DİNLEME

WIDEX CROS ile konuşmaları dinlemek ve diyaloglara katılmak artık çok kolay. Tekrar, konuşmaları takip edebilir, dinleyebilir ve katılabilirsiniz hemde konuşmacının hangi tarafta olduğunu önemsemeden. 
Kullanımı kolay işitme çözümleri
İşitme sorunu yaşadığınız kulağınıza normal bir kulak arkası cihaz gibi WIDEX CROS cihazını takıyorsunuz. Bu cihaz etrafınızdaki sesleri alır ve diğer kulağınızdaki işitme cihazına aktarır. Diğer cihazınızı da çok çeşitli DREAM cihazları arasında seçebilirsiniz.
Tüm Sesleri Duyun
Iki kulağınızda da işitme kaynı varsa, beyniniz seslerin kaynağına ulaşmakta zorlanır. Buda sesleri geldiği yeri tespit etmede zorluk yaşamak anlamına gelir. Trafiğin hangi yönde ilerlediğini bilemediğiniz bir caddede karşıya geçmeye çalıştığınızı hayal edin.
Çünkü, bu cihaz sağır olan kulağınızdan sesleri aldığı için etrafınızdaki tüm sesleri işitmenize yardımcı olur. Buda demek oluyor ki, başınızı çevirmek zorunda kalmadan işitme kaybı olan kulağınızdan da duyabilirsiniz.
Özel İhtiyaçlarınıza Göre Tasarlandı
Daha iyi olan kulağınıza DREAM ailesinin birbirinden farklı işitme cihazlarından birini seçebilirsiniz. İşitme sağlığı uzmanınız işitme kaybı derecenize göre size en uygun cihazı seçmenizde yardımcı olacaktır. Widex Cros ve en son teknoloji ile üretilen işitme cihazlarının kombinasyonu size inanılmaz yüksek kalitede ses sağlar. Ve, Widex Cros kullanıyorken, Widex’in kablosuz teknolojisi sayesinde herhangi bir eko yada seste bozulmaya maruz kalmayacaksınız.
 
Göze Çarpan Pil Ömrü
Geliştirilmiş güç tasarrufu teknolojimiz sayesinde, diğer kablosuz Cros çözümlerine göre üç kat daha az güç tüketir.
GENEL MERKEZ
ATAŞEHİR ŞUBE ve TEKNİK SERVİS

Barbaros Mah. Halk Cad. No.37/1
34746 Ataşehir / ISTANBUL

Tel. 0216 210 0500 / Faks 0216 210 0515
widex@widex-tr.com

TAKSİM SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ
Gümüşsuyu, İnönü Cad. No.12 
34426 Beyoğlu / İSTANBUL 
Tel. 0212 244 5872 / Faks 0212 243 6221

İLETİŞİM

Sormak ve iletmek istedikleriniz için lüften bizimle irtibata geçinİletİşİm

Ülke/Bölge Seç