KULAK İÇİ KULLANILAN İŞİTME CİHAZLARI

Işitme cihazı kalıbının mükemmel uygulanması, Widex’in son nesil lazer teknolojisi "CAMISHA" ile çok kolay.

KULAK İÇİ - ITE

ITE işitme cihazları bir çok işitme kaybına uyumludur. Genellikle kulak ucu gibi küçüktür ve dış kulağın arkasına yerleştirilirler. Kulak kanalının da büyüklüğüne bağlı olarak kulağınıza neredeyse görünmeyecek şekilde yerleştirilebilir.

ITE işitme cihazı uygulaması sırasında kullanılan kalıp, kulak şeklinize tam oturması için size özel olarak üretilir. Bu kalıp tüm önemli parçaları içinde barındırdığı için sürekli seyahat halinde olan kişiler için çok uygundur. Pil doğrudan cihaz üzerinde yer alan yuvaya yerleştirilir ve kolaylıkla minik bir mıktanıs aracılığı ile çıkarılır.

TAM KANAL İÇİ - CIC

Tam kanal içi (CIC) modelleri orta-ileri seviye işitme kaybı olan ve ufak işitme cihazı arzu edenler için ideal seçimdir.  

Kulağınızın şekline ve ebatına bağlı olarak, CIC işitme cihazları neredeyse hiç görünmeyecek şekilde kulak kanalınızın içine oturacak şekilde tasarlanabilir. Widex’in tüm CIC modelleri tam otomatiktir ve bu, size en ufak bir müdahaleye gerek duymadan temiz ve doğal sesleri duyma imkanını sunar. CIC işitme cihazları minik bir misina yardımıyla çıkarılabilir.

KANAL İÇİ GÖRÜNMEZ - IIC

IIC modellerimiz piyasadaki en küçük boyutlu cihazlardır. Bu cihazlar, sesi iletmek için kulağın doğal şeklini kullanır. Size özel üretilen kalıp, kulak kanalınıza tam anlamıyla oturarak dışardan görünmeyecek şekilde kullanılabilir.

IIC işitme cihazları kulağınıza o kadar rahat oturur ki bir süre sonra onların farkında bile olmazsınız. Tam otomatik olan bu cihazlar ile işitme hiç bu kadar doğal olmamıştı.

ONLINE İŞİTME TESTİ

Online işitme testini tamamlamak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken birkaç soruya cevap vermek ve test seslerini dinlemek. Test bitiminde sonuçlarınızı anında görebilirsiniz.
GENEL MERKEZ
ATAŞEHİR ŞUBE ve TEKNİK SERVİS

Barbaros Mah. Halk Cad. No.37/1
34746 Ataşehir / ISTANBUL

Tel. 0216 210 0500 / Faks 0216 210 0515
widex@widex-tr.com

TAKSİM SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ
Gümüşsuyu, İnönü Cad. No.12 
34426 Beyoğlu / İSTANBUL 
Tel. 0212 244 5872 / Faks 0212 243 6221

İLETİŞİM

Sormak ve iletmek istedikleriniz için lüften bizimle irtibata geçinİletİşİm

Ülke/Bölge Seç