Çocuklar için işitme cihazları

Çocuklar doğdukları ilk günden itibaren Widex’in istisnai ses kalitesinden faydalababilirler. Yenidoğanlar, bebekler ve çocuklar için çözümler sunmaktayız.

Çocuklar için
Widex işitme cihazları ile çocuğunuz sınıf, araba, oyun bahçesi veya televizyon izleme gibi özel dinleme gerektiren durumlarda bile harika seslerin dünyasına adım atabilecektir.

Geliştirilmiş Widex özelliklerimiz, esnek uygulama yöntemleri ile tüm yaştan çocuklara uygulama esnasında son derece rahatlık sağlarken tüm konuşmaları işitilebilir yapmaktadır.

Widex işitme cihazları çocuklarınıza harika sesler sunan küçük ve şık cihazlardır – ayrıca harika bir görünüme de sahiptirler.
Bebekler için Özel Cihazlar
Widex, bebekler için özel bir işitme cihazı tasarladı. WIDEX BABY™ işitme cihazı bebeklere mümkün olan en fazla sese ulaşma imkanı sunar ve onların konuşma ve dil gelişimlerine yardımcı olur. WIDEX BABY bebeklerinize ister evde, ister kreşte ister tüm aile ile birlikte etraflarındaki dünya ve sizlerle etkileşime geçme imkanı sunar.

Minik ebatları sayesinde, WIDEX BABY küçük kulaklara bile kolaylıkla yerleştirilebilir. Ve, hafif ama dayanıklı malzemeler ile tasarlandığı için gün boyunca çocuğunuz dinlenirken cihazın rahat ve güvenli bir şekilde kulakta konumunu koruduğundan emin olabilirsiniz.
 
Ayrıca WIDEX BABY cihazlarının uygulaması inanılmaz hızlı ve kolaydır.

İşitme cihazlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

GENEL MERKEZ
ATAŞEHİR ŞUBE ve TEKNİK SERVİS

Barbaros Mah. Halk Cad. No.37/1
34746 Ataşehir / ISTANBUL

Tel. 0216 210 0500 / Faks 0216 210 0515
widex@widex-tr.com

TAKSİM SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ
Gümüşsuyu, İnönü Cad. No.12 
34426 Beyoğlu / İSTANBUL 
Tel. 0212 244 5872 / Faks 0212 243 6221

İLETİŞİM

Sormak ve iletmek istedikleriniz için lüften bizimle irtibata geçinİletİşİm

Ülke/Bölge Seç